#zimní varianta
+420 554 721 170 info@hotelkamzik.cz

Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Zajděte si na příjemnou masáž, nechte tělo odpočívat v infrasauně nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku určitě ocení naší posilovnu nebo tělocvičnu. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský koutek, kde mohou hrát videohry a bavit se. V okolí je také řada běžkařských tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se u nás!

Pokud hledáte ubytování v Jeseníkách, v hotelu Kamzík naleznete vše, co hledáte.

  • 155 lůžek
  • nekuřácké pokoje
  • vlastní sociální zařízení
  • TV a Wi-Fi
Česky English Deutsch Polski
Breadcrumb navigation

Hotel Kamzík > O nas

O nas

Hotel Kamzík pragnie zaproponować wszystkim – również rodzinom z dziećmi – możliwość wypoczynku, także aktywnego. Warto nadmienić, że rejon, w którym znajduje się nasz hotel zaliczane jest do miejsc z najczystszym powietrzem w Europie Środkowej.


Do dyspozycji gości jest sala gimnastyczna, boisko i basen, można też skorzystać z sauny lub zamówić masaż. Najlepszym spędzeniem wieczoru jest odwiedzenie hotelowego baru, gdzie można nie tylko degustować wyśmienite wino morawskie, ale też tańczyć.

Na wiosnę i w lecie w Jesionnikach istnieją dogodne warunki do uprawiania aktywnego wypoczynku -  szlaki turystyczne i rowerowe (możliwość korzystania z „cyklobusów”), można też zwiedzić ciekawe miejsca, takiej jak: zamki, pałace czy zapory i inne budowle techniczne. lub wziąć udział w imprezach organizowanych przez okoliczne gminy, miasta lub miejscową ludność.