#zimní varianta
+420 554 721 170 info@hotelkamzik.cz

Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Zajděte si na příjemnou masáž, nechte tělo odpočívat v infrasauně nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku určitě ocení naší posilovnu nebo tělocvičnu. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský koutek, kde mohou hrát videohry a bavit se. V okolí je také řada běžkařských tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se u nás!

Pokud hledáte ubytování v Jeseníkách, v hotelu Kamzík naleznete vše, co hledáte.

  • 155 lůžek
  • nekuřácké pokoje
  • vlastní sociální zařízení
  • TV a Wi-Fi
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Restaurace a salónky > Nápojový lístek

Nápojový lístek

V naší nabídce naleznete nápoje pro horké letní dny i pro období zimy a lyžování. V nápojovém lístku naleznete širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů včetně tradičních i netradičních koktejlů. Zpříjemněte si své ubytování v Jeseníkách v naší hotelové restauraci. 

Nápojový lístek 1.pdf

Nápojový lístek 2.pdf

Nápojový lístek 3.pdf

Nápojový lístek 4.pdf

Míchané nápoje.pdf

Vinný lístek.pdf

Alergeny.pdf

 

DSC_0812-zm.jpg DSC04987.ano.zm.jpg DSC04999-crop.jpg