Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání.

 • 170 lůžek
 • vlastní sociální zařízení
 • TV a Wi-Fi
 • Pokoj Komfort na vyžádání
 
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pohled z balkonu

Pohled z balkonuDatum konání:
12.7.2013

Po krátké deštivé přeháňce se udělalo opět krásné počasí, které láká ven.


Komentáře


 • 16. 7. 2013 23:57
  Eva Vlahovičová
  Pobyt na hotelu 3. - 7. 7 2013


  V prvním prázdninovém týdnu jsme s manželem a vnukem strávili báječnou dovolenou v hotelu Kamzík. Vyšlo nám nádherné počasí, které vybízelo k výletům, kterých nabízejí Jeseníky spoustu. Tak jsme se v průběhu dne věnovali výletům v neznečistěném ovzduší Jesníků a po návratu z výletu využívali perfektního zázemí hotelu. Ať již velice příjemný pobyt v bazénu po výletě a nové nainstalované vířívky - SUPER !!!. Pak trochu zábavy v kuželně. A večer strávený v pohodovém prostředí kavárny u sklenky vynikajícího "Modrého Portugalu" a vnouček se zmrlinou. Byli jsme na hotelu s vnukem již v roce 2011, 2012. Jsme velice mile překvapeni, jak se objekt každým rokem vylepšuje, modernizuje. Je to o tom, že vedení hotelu záleží na spokojenosti svých klietů a rozšiřování klientely. Děkujeme za příjemný atmosféru. Nebyli jsme u Vás naposledy ......... :)


 • 13. 10. 2013 23:45
  Petr
  Super!!!!!!!!

  Pohled z balkónu pěkný. Ale pohled na paní/slečnu recepční mnohem lepší. Kvůli tom krásnému a upřímnému úsměvu určitě zas přijedu!
  Máte na hotelu anděla, tak ať vám neuletí...