Česky English Deutsch Polski

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat! > Zábava pro děti

Dovolená s dětmi, pobyty pro rodiny Jeseníky

Přemýšlíte, kam na letní dovolenou s dětmi v Česku? Hotel Kamzík Vám nabízí ubytování v Karlově pod Pradědem v prostředí moravských hor s širokým volnočasovým vyžitím. 

Už nemusíte řešit, kam s dětmi o víkendu nebo na letní prázdniny. Nejvhodnější dovolená je na horách. Taková, na které můžete podle libosti dělat cokoliv nebo třeba nedělat vůbec nic. U nás zažijete hory zážitků, relaxace, pohodu i dobré jídlo v naší restauraci s letní zahrádkou.

Rezervovat pobyt

 

 

Ubytování pro rodiny s dětmi Jeseníky

V hotelu Kamzík si můžete rezervovat ubytování v Jeseníkách v pokojích Superior s možností jedné přistýlky, dále ve dvoulůžkových pokojích Comfort s možností dvou přistýlek. Pokud jste početnější rodina, přijde Vám vhod jeden z našich rodinných pokojů, z nichž jeden je pětilůžkový a druhý sedmilůžkový. Vyberte si svůj pokoj.

Ubytování pro rodiny s dětmi v Jeseníkách

Comfort ubytování hotel Kamzík Ubytování v Jeseníkách


Vyžití a zábava za každého počasí

U nás se nikdy nebudeme nudit, a to ani v případě nepříznivého počasí. Součástí venkovního areálu je lanové centrum pro děti i dospělé i dětské hřiště. Workout hřiště je správné místo, kde si vyzkoušíte cvičení vlastní vahou těla. Sportovní zázemí dále čítá: posilovnu, tenisové a badmintonové kurty, vybavení pro stolní tenis, velkou tělocvičnu se sportovními pomůckami, bowlingovou dráhu, a v neposlední řadě plavecký bazén. Hned vedle bazénu najdete volně přístupný whirpool.

Pokud přece jen počasí zazlobí, přijde Vám vhod dětská herna, kterou využijete zejména na dovolené s menšími dětmi.

Hotel s bazénem Jeseníky

Dětská herna v hotelu Kamzík Zábava pro děti v hotelu Kamzík

 

Relax pro rodiče

Kromě vnitřního wellness centra zde najdete venkovní wellness centrum. Můžete odpočívat ve vířivkách a zároveň dýchat lesní vzduch. Relaxuje Vaše tělo, plíce i mysl. Po návštěvě saun se ochladíte v přírodním jezírku, které využívá vodní zdroj z horské bystřiny. Ve velké venkovní odpočívárně je dost místa pro všechny relaxující hosty, je umístěna v bezprostřední blízkosti lesa. 

Wellness v hotelu Kamzík

Wellness Jeseníky Wellness s dětmi Jeseníky

 

Gastronomie

V rámci ubytování v hotelu Kamzík si objednáváte s polopenzí, která je vždy v ceně pobytu. U nás si pochutnáte v naší jídelně nebo v restauraci s letní zahrádkou. Vaříme domácí i světovou kuchyni. Široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Pivo Plzeň Vám načepujeme na hladinku. Dětské porce jsou samozřejmostí. Prohlédněte si naši nabídku ALL INCLUSIVE pobytů.

Ubytování s polopenzí Jeseníky

Restaurace v Jeseníkách Restaurace v Jeseníkách

 

Výlety s dětmi

V létě najdete v okolí nepřeberné množství výletů do přírody i k památkám, horských turistických tras i cyklotras, z nichž spousta začíná nebo leží přímo u našeho hotelu. Přímo v Karlově pod Pradědem si užijete nové letní atrakce v rámci letního provozu Ski arény Karlov.


Proč letní dovolená s dětmi nebo víkend s dětmi právě v hotelu Kamzík?

  • v CHKO Jeseníky máme čistý vzduch, spoustu prostoru pro hrátky v přírodě a velké množství výletů,

  • náš hotelový resort Vám nabídne ubytování dle Vašeho výběru a v různých cenových relacích,

  • využití hotelového bazénu s malým whirlpool a v létě venkovního bazénu u Chaty Moravice / není vyhříván / je koupání v ceně pobytu

  • využijete wellness centrum vnitřní a venkovní část

  • máme pro Vás široké sportovní zázemí

  • náš areál stojí uprostřed louky mimo hlavní silnici, děti jsou u nás v bezpečí.

 

 Rezervovat pobyt