Česky English Deutsch Polski

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Smazat po kontrole zákazníkem > Lyžování s dětmi

Lyžování s dětmi Jeseníky

Přemýšlíte, kam na zimní dovolenou, víkend nebo zimní all inclusive dovolenou s dětmi v Česku?
Hotel Kamzík v Karlově pod Pradědem Vám nabízí ubytování v Jeseníkách u Ski arény Karlov. Běžecké tratě začínají přímo u hotelu. 

Sjezdovky jsou pravidelně otevřeny již před Vánocemi. Uzavírají se až poslední víkend v březnu. Díky stále dokonalejšímu zasněžování máme v Karlově vždy dostatek sněhu k lyžování. V dubnu můžete s lyžováním pokračovat na Pradědu

Proč zimní dovolená nebo víkend s dětmi právě v hotelu Kamzík?

  • náš hotelový resort má pro Vás ubytování se širokými možnostmi vyžití pro dospělé i děti 

  • v ceně ubytování je využití hotelového bazénu s malým whirlpool a vstupy na sportoviště

  • zrelaxujete ve wellness centrum vnitřní a venkovní části

  • máme pro Vás sportovní zázemí, žádná nuda ani pokud počasí zazlobí.

Ubytování pro rodiny s dětmi

V hotelu Kamzík máme pro Vás ubytování v pokojích Superior pro dva hosty s možností jedné přistýlky a dvoulůžkových pokojích typu Comfort pro dva hosty  s možností dvou přistýlek. Pokud jste početnější rodina, přijde Vám vhod jeden z našich rodinných pokojů, z nichž jeden je pětilůžkový a druhý sedmilůžkový. Podrobnější nabídku pokojů si prohlédněte v naší fotogalerii.

Rezervovat pobyt

 

  

Vyžití a zábava za každého počasí

Součástí našeho vybavení je také velká tělocvična.
Sportovní zázemí dále čítá: posilovnu, stolní tenis, bowlingovou dráhu, a v neposlední řadě krytý vyhřívaný plavecký bazén. Hned vedle bazénu najdete volně přístupný whirpool. 
Rodičům menších dětí přijde vhod velká dětská herna.

         Hotel s bazénem v Jeseníkách

Dětská herna v hotelu Kamzík Sport v hotelu Kamzík

 

Relax pro rodiče

Kromě vnitřního wellness centra zde najdete venkovní wellness centrum s celoročním provozem. Můžete odpočívat ve vířivkách a zároveň dýchat lesní vzduch. Relaxuje Vaše tělo, plíce i mysl. Po návštěvě saun se ochladíte v přírodním jezírku, které využívá vodní zdroj z horské bystřiny. Ve velké venkovní odpočívárně je dost místa pro všechny relaxující hosty, je umístěna v bezprostřední blízkosti lesa. 

         Wellness Jeseníky

Wellness v Jeseníkách Wellness v hotelu Kamzík v Jeseníkách

 

Gastronomie

Ubytování v hotelu Kamzík si objednáváte vždy s polopenzí v naší jídelně. S jídelního lístku si vyberete v restauraci s letní zahrádkou. Vaříme domácí i světovou kuchyni. Máem pro Vás široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Pivo Plzeň Vám načepujeme na hladinku. Dětské porce jsou samozřejmostí. Prohlédněte si naši nabídku ALL INCLUSIVE pobytů.

Gastronomie v Jeseníkách

Restaurace v Jeseníkách Restaurace v Jeseníkách

 

Lyžování 

Přilehlá Ski aréna Karlov nabízí 12 km propojených sjezdovek dostupných na 1 skipas. Užijete si celkem 14 sjezdovek všech obtížností. Modré pro rodiny a začátečníky, červené pro sportovce a černá pro závodníky. Čtyři sedačkové lanovky a další vleky garantují rychlou přepravu lyžařů. Pojízdné pásy pro výuku dětí jsou samozřejmostí.

Pro večerní lyžování aréna nabízí 6 širokých osvětlených sjezdových tratí o celkové délce 5 300 metrů. Děti do dovršení 6 let lyžují v Karlově zdarma. 


Gastronomie v Jeseníkách

Restaurace v Jeseníkách Restaurace v Jeseníkách
Rezervovat pobyt