Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se u nás!

Hledáte ubytování v Jeseníkách? V hotelu Kamzík naleznete vše, co hledáte.

  • 170 lůžek
  • vlastní sociální zařízení
  • TV a Wi-Fi
 
Česky English Deutsch Polski
Breadcrumb navigation

Hotel Kamzík > O nas

O nas

Hotel Kamzík pragnie zaproponować wszystkim – również rodzinom z dziećmi – możliwość wypoczynku, także aktywnego. Warto nadmienić, że rejon, w którym znajduje się nasz hotel zaliczane jest do miejsc z najczystszym powietrzem w Europie Środkowej.


Najlepszym sposobem na spędzenie wieczoru jest wizyta w hotelowym barze, gdzie można nie tylko skosztować smakowitego morawskiego wina.

Wiosną i latem w Jesionikach istnieją korzystne warunki do aktywnego wypoczynku - szlaki piesze i rowerowe, można też zwiedzić interesujące miejsca, takie jak zamki, pałace, tamy i inne konstrukcje techniczne oraz wziąć udział w imprezach organizowanych przez pobliskie miasta, miasta lub mieszkańców.