Hotel Kamzík

Come to visit our hotel Kamzik placed in a beautiful scenery of Jeseniky mountains, just steps away from the many ski slopes and hiking trails. Relax and enjoy yourself in any season and breathe fresh mountain air.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Jídelna a bar

Ochutnejte výtečnou kuchyni, kterou podáváme formou bufetu, nebo poseďte v našem baru. Můžete se připojit k hotelové wifi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené i pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání. Vyberte si pokoj typu Classic, Comfort, Superior nebo jeden ze dvou rodinných pokojů.

Česky English Deutsch Polski

Suchen

Breadcrumb navigation

Aktuelles > Firmenaktionen

Firmenaktionen und Schulungen

Im Hotel Kamzík können Firmen- und Gesellschaftsaktionen veranstaltet werden wie Konferenzen, Schulungen und Schulungsaufenthalte.

  • Konferenzen mit einer Kapazität bis zu 100 Personen
  • Seminare, Schulungen für Firmen, Schulen, Städte und Gemeinden, Sprachkurse
  • Feiern, Hochzeiten, Freundschaftstreffen
  • Trainingslager, Aerobik, Erholungsaufenthalte für Frauen bei Nutzung von Erholungseinrichtungen

Wir stellen sämtliche Erfrischungen und Verpflegungen mit Bedienung, Rauts, Grillen, Braten am Feuer sicher.

Unterbringung für vertragliche Preise.

Konferenzen in hotel Kamzík

Konferenzen in Hotel Kamzík

Konferenzen hotel Kamzík