Česky English Deutsch Polski

Search


Hotel Kamzík, Karlov pod Pradědem, Jeseníky


Hotel Kamzík se nachází v Hrubém Jeseníku. Obklopen lesy a loukami s výhledem na povahu této chráněné oblasti vytváří ideální atmosféru pro aktivní i pasivní odpočinek a relaxaci. Vybavení hotelu a kapacita 210 lůžek jsou vhodné nejen pro rodinnou dovolenou, ale také pro školení, firemní akce, organizované skupiny, školy a pobyty.

Hotel Kamzík nabízí pohodlné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a dvě apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. Apartmány i pokoje mají lednici.


Ubytování Jeseníky

Ubytování v Jeseníkách Ubytování Jeseníky

                                                                                          

Hotel Kamzík má prostornou jídelnu, salonek, bar s obsluhou, školící místnosti a dvě terasy, které vás zvou k posezení.

Hosté mají možnost využít Kamzík před parkováním zdarma . Koupaliště zve příjemně vyhřívaná 26 - 28 ° C (6 x 16 m) s venkovní terasou s lehátky. Nové hotelové wellness vás překvapí.

Sport poskytuje profesionální fitness (ref. Sportmar), bowling, pingpongové stoly, velkou tělocvičnu vhodnou pro basketbal, volejbal a další druhy sportů a her pro děti. V létě můžete využít tenisový kurt na střeše s nádherným výhledem a horolezecké centrum s dětským hřištěm.


V blízkosti hotelu Kamzík je ocenění milovníků přírody, sportu, turistiky a kulturního dědictví. V zimě nabízí personál lyžařské školy vyškolený Šerpa každodenní výuku lyžování. V létě po dobře značených turistických a cyklistických stezkách obdivovat krásu hor.
Tip na výlet je město Bruntál Jeseník Losiny Karlova Studánkaa Lázně a Dolní Lipová. Můžeme říci, že si každý jistě přijde na své.

Hotel Kamzík hory a je druhým domovem pro všechny, kteří propadli kouzlem krásné horské krajiny jak v zimě, tak v létě, ale také během probuzení jarní a podzimní barvy. Neváhejte a přijďte si odpočinout!

Hotel Kamzík se nachází v oblasti s nejčistším vzduchem v zemi. Problémy s plicemi Charlese Studanky po zotavení bývalého prezidenta Václava Havla. Hory jsou nádhernou součástí naší země. Opustit krajinu obklopit tento ráj a zhluboka se nadechnout, cítil náhlý příval životní energie a zapomenout na starosti každodenního života.

Přijďte se přesvědčit, že místní stromy jsou zelenější, protože příroda a vzduch jsou nejčistší.

 

Hotel s bazenem

Wellness v Jeseníkách Gastro v Jeseníkách

 

  

Hotel Kamzík wants to offer to individuals, groups, families, sports and special interest sections, working groups, businesses, relaxation and sports activities, sports sections suitable conditions for sports, relaxation, education and relaxation. To do this we offer a pleasant and quiet evening sitting in a bar over a glass of good Moravian wine in conjunction with music and dance and make new friendships.

Fitness Jeseniky

Sport Kamzik Sport Jeseniky

 

Na jaře a v létě nabízejí hory klid a relaxaci, procházky a cykloturistiku na podporu autobusu, ale také navštívit zajímavá místa, hrady, jeskyně, technické památky a budovy, přehrady. Můžete navštívit aktuální sezónní akce pořádané obcemi, městy a zájmovými skupinami v našem regionu. Pobyt v atraktivním prostředí Jeseníků, které patří mezi nejčistší vzduch ve střední Evropě, celou řadu doplňkových služeb, jako je hotelová masáž Kamzík nebo whirlpool, sauna, posilovna.