Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se u nás!

Hledáte ubytování v Jeseníkách? V hotelu Kamzík naleznete vše, co hledáte.

  • 170 lůžek
  • vlastní sociální zařízení
  • TV a Wi-Fi
 
Česky English Deutsch Polski
Breadcrumb navigation

Hotel Kamzík > Kontakt

Hotel Kamzík

Adres i dane kontaktowe

Karlov pod Pradědem 182
793 36 Malá Morávka
Jeseníky


Phone: +420 554 721 170

E-mail: info@hotelkamzik.cz 

Hotel Kamzík Jeseniky

 

Hotel Kamzík leży w Karlowie pod Pradziadem (Karlov pod Pradědem), na wysokości 720 m n.p.m., na terenie gminy Mała Morawka (Malá Morávka) u podnóży Jesionników (Jeseníku), tuż pod najwyższą górą masywu górskiego Hrubý Jeseník – pod Pradziadem (Pradědem). Rejon ten jest rezerwatem przyrody - "Chráněná krajinná oblast Jeseníky". Historia Karlowa sięga XVII wieku, kiedy  nastąpił rozwój górnictwa i hutnictwa. Po dawnych mieszkańcach zostały dziś drewniane chałupy – teraz zabytki architektury ludowej oraz kościół Trójcy Przenajświętszej z XVIII wieku.

Zarezerwuj pokój

Dojazd samochodem
BRNO – Ołomuniec (Olomouc) – Szternberk (Šternberk) – Bruntal (Bruntál) – Mała Morawka (Malá Morávka) – Karlow (Karlov)
OSTRAWA – Opawa (Opava) - Bruntal - Mała Morawka – Karlow
SZUMPERK – Rapotín - Petrov n.Desnou - Sobotín - sedlo Skřítek - Stará Ves - Rýmařov - Malá Štáhle - Mała Morawka - Karlov