Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání.

 
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Sport a wellness > Lanové centrum

Lanové centrum

Přímo před hotelem Kamzík jsme pro vás vybudovali lanové centrum, které je určené pro dospělé a starší děti. Jsou tu různě náročné trasy. Svoji odvahu, obratnost a kondici si tedy mohou otestovat jak zkušení lezci, tak i ti, kteří podobnou aktivitu ještě neabsolvovali. Menší děti u nás také nepřijdou zkrátka – navštíví dětské lanové centrum a hřiště, které je součástí areálu.

O lanovém centru

  • Vstup je od 12 let a 140 cm výšky.
  • Překážky jsou ve výšce 1,5 – 12 metrů, po celou dobu jste samozřejmě jištění. K dispozici máte 3 okruhy různých obtížností, kdy jedna cesta měří zhruba 50 metrů.
  • Zaujme vás určitě i moderní styl, v němž je lanové centrum postavené. Všimněte si, že připomíná repliku námořní lodi.

O dětském lanovém centru

  • Vstup je pro děti od 3 let.
  • Překážky, pod kterými jsou záchranné sítě, jsou ve výšce 1,5 metru. Děti lezou bez jištění a dozor rodičů je nutný.


Lanové centrum Lanové centrum Lanové centrum

 

Ceník

Lanové centrum: vstupné 250 Kč. V rámci některých pobytových balíčků je vstup výhodnější nebo zdarma, sledujte naši nabídku ubytování.

Dětské lanové centrum: vstup zdarma

Dětské hřiště: vstup zdarma

Otevírací doba

Zpravidla od 1. 4 - do 31. 10., sezonu můžeme prodloužit / zkrátit podle počasí – pro návštěvu lanového centra nesmí pršet ani mrznout. Po domluvě pro vás při vhodném počasí otevřeme lanové centrum kdykoli i mimo sezonu. Pro aktuální informace nás kontaktujte.

Objednejte si, prosím, vstup na lanové centrum 1 den předem telefonicky na recepci hotelu Kamzík z důvodu zajištění instruktora.

 

Popis umístění překážek

Umístění překážek - lanové centrum

Fotografie, které zachytily odvážné výkony

Pokud nám poskytnete Vaše záběry, rádi je zveřejníme na tomto místě. Stačí je zavěsit na Facebook s označením polohy hotel Kamzík.

Těšíme se na snímky z Vaší originální akce!

Lanové centrum Lanové centrum Lanové centrum