Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání.

 
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Tipy na výlet > Lázeňská místa v Jeseníkách

Lázeňská místa v Jeseníkách

Cesta po nejkrásnějších lázeňských místech může začít návštěvou lázní Karlova Studánka(8 km), kde si můžete prohlédnout lázeňské domy
s možností vyzkoušení si procedur a lázeňský park s ojedinělou geologickou přírodní expozicí.
Výlet dále pokračuje do Zlatých hor (35 km), kde můžete navštívit areál sanatoria EDEL a seznámit se se speleoterapií, jako souboru léčebných metod,
jejichž základem je využívání mikroklimatu podzemního prostředí.

Nesmíte zapomenou na návštěvu Jeseníku (30 km) a jeho světově proslulých Priessnitzových léčebných lázní.
Můžete si zde prohlédnout první vodoléčebné lázně na světě s možností vyzkoušení některých procedur a navštívit muzeum Vincenze Priessnitze,
světoznámého zakladatele lázní.
V sousední Lipové - lázně (35 km) se již 150 let léčí v neméně slavných lázních podle léčebné kúry dalšího významného rodáka Johanna Schrotha.

Nedaleko, směrem na jih, leží další krásný lázeňský komplex - lázně Velké Losiny (44 km), kde si můžete spočinout při koupání ve venkovním termálním koupališti.
A když už jste tady, nesmíte opomenout prohlídku Národní kulturní památky – nejstarší fungující ruční papírny v Evropě.

Vaši cestu můžete ukončit v areálu léčebných lázní Bludov (53 km), kde si na závěr dejte koupel ve venkovním termálním bazénu.

 lázně Karlova Studánka   lázně Karlova Studánka   lázně Karlova Studánka

 sanatorium Edel ve Zlatých Horách   lázně Jeseník   lázně Jeseník

 Lipová - lázně   ruční papírna ve Velkých Losinách   lázně Bludov