Česky English Deutsch Polski

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O hotelu > Storno podmínky pobytu

Platební a storno podmínky 

 platné od 1. 3. 2020

CENY JSOU SMLUVNÍ

 

Platební podmínky a storno poplatky za zrušení pobytu nebo poplatek za nedojezd se účtují za každého hosta následující způsobem:


Platební podmínky

  • po provedení rezervace si ubytovatel vyhrazuje právo vystavit zálohu na pobyt ve výši 100 % z celkové ceny rezervace, splatnou nejpozději 3 dny po provedení rezervace.

Storno podmínky

  • po provedení rezervace 50 % storno

  • v případě nedojezdu 100 % storno.


Při platbě přes FKSP platí storno poplatky ve výši 100 % z objednaných služeb.


Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout rezervaci v případě, že během rezervace došlo k technickému problému v systému či systémech a rezervace nebyla řádně a v pořádku systémem či systémy zaevidována.


Pokud z důvodu vládních opatření nebo jiných nařízení státu, zásahu vyšší moci, či technických (nepředvídatelných, neodvratitelných či nezaviněných) závad nebude možné poskytovat wellness služby (popř. jiné služby hotelového komplexu jakou jsou např. sportoviště), bude klientům poskytnuta kompenzace ve formě gastronomických služeb, které hotelový komplex nabízí. Klientům, kteří využívají wellness balíčky a balíčky all inclusive, budou nabídnuty služby masérské či kosmetické v hodnotě odpovídající vstupu do wellness centra.

V případě úplného uzavření provozu hotelového komplexu z výše uvedených důvodů bude klientovi vydán poukaz na pobyt ve stejné hodnotě zaplacených služeb s platností 1 rok.

Poskytovatel si vyhrazuje právo zvýšit nebo snížit cenu za poskytované služby odpovídající meziroční inflaci (případně: dle indexu spotřebitelských cen), vyhlášené (vyhlášenému) Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok.


Provozovatel:

HOTEL KAMZÍK s.r.o.
Kalvodova 121/23, Pisárky, 602 00 Brno
IČ: 29288410
DIČ: CZ29288410
Spisová značka: C 71284 vedená u Krajského soudu v Brně.