Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání.

 
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Ceník > Storno podmínky pobytu

Storno podmínky pobytu

 platné od 5. 5. 2020

CENY JSOU SMLUVNÍ

Vážení klienti, v případě zrušení pobytu nebo nedojezdu účtujeme storno poplatky v tomto režimu:

 

PRO JEDNOTLIVCE

Storno poplatky za ZRUŠENÍ POBYTU nebo POPLATEK ZA NEDOJEZD se účtují za každého hosta:

  • od provedení rezervace 50% storno.

PRO SKUPINY

Storno poplatky za ZRUŠENÍ POBYTU nebo POPLATEK ZA NEDOJEZD se účtují za skupinu:                                    

  • po zaplacení zálohové faktury: 50 % z objednaných služeb
  • 30-15 dní před nástupem: 70 % z objednaných služeb
  • 15-0 dní před nástupem: 100 % z objednaných služeb.

 

Při platbě přes FKSP platí storno poplatky ve výši 100 % z objednaných služeb.Pokud z důvodu vládních opatření nebo jiných nařízení státu, zásahu vyšší moci, či technických (nepředvídatelných, neodvratitelných či nezaviněných) závad nebude možné poskytovat wellness služby (popř. jiné služby hotelového komplexu jakou jsou např. sportoviště), bude klientům poskytnuta kompenzace ve formě gastronomických služeb, které hotelový komplex nabízí. V případě úplného uzavření provozu hotelového komplexu z výše uvedených důvodů bude klientovi vydán poukaz na pobyt ve stejné hodnotě zaplacených služeb s platností 1 rok.

Poskytovatel si vyhrazuje právo zvýšit nebo snížit cenu za poskytované služby odpovídající meziroční inflaci (případně: dle indexu spotřebitelských cen), vyhlášené (vyhlášenému) Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok.


Provozovatel:

HOTEL KAMZÍK s.r.o.
Kalvodova 121/23, Pisárky, 602 00 Brno
IČ: 29288410
DIČ: CZ29288410
Spisová značka: C 71284 vedená u Krajského soudu v Brně.