Česky English Deutsch Polski

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Velikonoce na Kamzíku

Velikonoce na Kamzíku


 

 Velikonoce na Kamzíku

 

Hotelový bar Finská sauna Výhled z hotelového pokoje

 

Velikonoční svátky jsou ideálním časem k odpočinku a načerpání nových sil po dlouhé zimě. Toužíte-li po odpočinkové dovolené, největší wellness centrum Hotelu Kamzík v Jeseníkách je ideální destinací. Svou úžasnou polohou, příjemným vybavením a komplexními službami nabízí Hotel Kamzík nezapomenutelný velikonoční zážitek.

 

Hotelové menu s velikonoční tematikou zahrnuje tradiční česká jídla i pokrmy mezinárodní kuchyně. Ať už jste vegetarián, milovník masa nebo máte specifické dietní požadavky, Hotel Kamzík uspokojí všechny preference.

 

Užijte si magickou atmosféru Velikonoc v horském Hotelu Kamzík.

Čeká na vás ubytování na 4 dny a 3 noci od 29. března do 1. dubna 2024. V rámci pobytu budete mít zajištěnou polopenzi, kde budete každý den hýčkáni vynikajícími jídly našich špičkových kuchařů, kteří vám připraví ty nejlepší speciality.

 

Pokud máte rádi aktivní odpočinek, tak pro vás máme připraveny vstupy na sportoviště a zapůjčení sportovních pomůcek. Můžete si tedy zahrát tenis, badminton, nebo si vyrazit na horské kolo a užít si krásy okolní přírody.

 

Chcete si raději odpočinout? Pak pro vás máme připravený vstup do hotelového bazénu, kde můžete zaplout a nechat se unášet na vlnách klidu. A to ještě není vše! Součástí balíčku je i vstup do hotelového wellness centra, kde můžete navštívit saunu, parní lázeň, nebo se nechat rozmazlovat při různých masážích.

Vychutnejte si relaxaci v našem wellness centru, ať už v jeho vnitřní nebo venkovní části, kde můžete relaxovat ve vířivkách s výhledem do lesa.

 

 

Hotelový bazén

uvod_par_loznice.jpg Venkovní vířivky

 

K ceně pobytu Vám bude vždy připočítán rekreační poplatek:  osoby starší 18-ti let 21 Kč/ noc. Platba možná pouze v hotovosti na místě.

DOVOZ A ODVOZ OSOB A ZAVAZADEL - k autobusové (vlakové) zastávce v den odjezdu nebo příjezdu zdarma zajistíme.

 

Rezervuj