Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Zajděte si na příjemnou masáž, nechte tělo odpočívat v infrasauně nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku určitě ocení naší posilovnu nebo tělocvičnu. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský koutek, kde mohou hrát videohry a bavit se. V okolí je také řada běžkařských tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se u nás!

Pokud hledáte ubytování v Jeseníkách, v hotelu Kamzík naleznete vše, co hledáte.

  • 155 lůžek
  • nekuřácké pokoje
  • vlastní sociální zařízení
  • TV a Wi-Fi
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Sport a wellness > Wellness

Hotel Kamzík – wellness v srdci Jeseníků

Ubytujte se a odpočívejte. Hotel Kamzík otevřel v roce 2017 nové moderní wellness centrum, a díky tomu se řadí k předním wellness hotelům v Jeseníkách.
Pro váš relax je tu v ceně ubytování krytý vyhřívaný bazén a malá vířivka. Určitě potěšíme klienty, kteří si vybírají ubytování tak, aby bylo se saunou – máme totiž nejen finskou a parní saunu, ale i infrasaunu. Energii dobijete i při některé z našich masáží.

WELLNESS PROCEDURY

Finská sauna

V klasické finské sauně intenzivně zregenerujete celé tělo. Jen ve stručnosti: pocením vyplavíte škodliviny, uvolníte svaly, zmírníte napětí, posílíte imunitu.
Relaxaci ještě podpoříte, pokud během saunování polijete kameny vodou, do níž lze přidat kafrovou vůni.

Finska sauna v hotelu Kamzik Finska sauna v hotelu Kamzik

   

Infrasauna

Infračervené záření proniká až ke tkáním a má mnoho blahodárných účinků, např. pomáhá při hubnutí a od celulitidy, zlepšuje pleť, imunitu i celkovou psychiku.
Na rozdíl od běžné sauny se v infrasauně neohřívá vzduch, takže do ní mohou i ti, co špatně snáší horko.

Infra sauna v hotelu Kamzik

 

Parní sauna

Vysoká vlhkost vzduchu, teplota 40 až 55 °C a k tomu vonná esence, např. mátová, heřmánková nebo levandulová. To je parní lázeň, další z procedur,
která vás dobije energií a zlepší vaši náladu.

Parni sauna v hotelu Kamzik Parni sauna v hotelu Kamzik

 

Whirlpool s barevnou terapií

V hydromasážní vířivé vaně od renomované značky Jacuzzi uvolníte nejen tělo, ale i mysl. Místnost s vířivkou je totiž vybavená světly, které vytváří měnící se barevné efekty. Takže se necháte masírovat podvodními proudy a ještě na vás bude působit příjemná barevná terapie.

Wellness centrum Jeseníky Wellness v Jeseníkách

 

Masáže

Svůj wellness pobyt v Kamzíku si můžete zpestřit masážemi: celkovými nebo částečnými zad, šíje, nohou, chodidel či rukou.
Pokud vás trápí bolesti hlavy způsobené páteří, pomůže protimigrenová masáž hlavy a šíje.

Masáže v Jeseníkách


Odpočinková zóna
 

Po procedurách se můžete natáhnout na lehátku v odpočívárně, přes léto na venkovní terase se slunečníky.

Odpočinková zóna v hotelu Kamzík

 

Tip pro rodiče: vířivka u bazénu

Ti, co preferují hotel s vířivkou, určitě ocení, že v Kamzíku jsou hned dvě – kromě velké Jacuzzi vany najdete ještě jednu menší vířivku přímo vedle bazénu.
To určitě uvítají rodiče, kteří odtud mohou dozorovat koupající se děti.

Bazén v Jeseníkách Vířivka - wellness v hotelu Kamzík

CENY WELLNESS

Vnitřní vyhřívaný bazén s malou vířivkou a terasou je pro hotelové hosty ZDARMA, ceny ostatních procedur naleznete v ceníku. Nebo využijte náš wellness pobyt.

 

Rezervovat pobyt