Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání.

 
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Sport a wellness > Wellness

Hotel Kamzík – wellness v srdci Jeseníků

Ubytujte se a odpočívejte. Hotel Kamzík otevřel v roce 2017 nové moderní wellness centrum interiérové a novou exteriérovou část v roce 2019.
Díky tomu se řadí k předním wellness hotelům v Jeseníkách i v celé České republice. V ceně ubytování si užijete krytý vyhřívaný bazén s venkovní terasou a malou vířivku. Určitě potěšíme klienty, kteří si vybírají ubytování tak, aby bylo se saunou – máme totiž nejen finskou, parní saunu, infra saunu, ale i bio saunu. Ve venkovní části najdete unikátní přírodní ochlazovací jezírko přímo v lese.

Energii dobijete i při některé z našich masáží. Můžete si také vyrazit na celou řadu krásných výletů.


Aktuální nabídka wellness balíčků pro rok 2021

Potěší Vás široký výběr wellness balíčků pro každého. V nabídce máme nejprodávanější Wellness balíček AKTIV 2021 na 3 dny, velmi oblíbený Wellness balíček All inclusive 2021 na 6 dní, nově Wellness balíček All inclusive na 3 dny, jako žhavou novinku Wellness balíček 2021 na 1 noc a Wellness pobyt na jeden den - Day use.

 

Rezervovat pobyt

Vážení klienti, naše wellness centrum je bezplavková zóna.

 

WELLNESS PROCEDURY


Finská sauna vnitřní
Finská sauna venkovní

V klasické finské sauně intenzivně zregenerujete celé tělo. Jen ve stručnosti: pocením vyplavíte škodliviny, uvolníte svaly, zmírníte napětí, posílíte imunitu.
Relaxaci ještě podpoříte, pokud během saunování polijete kameny vodou, do níž lze přidat kafrovou vůni.

Sauna v hotelu Kamzík Wellness v Jeseníkách

 

Bio sauna venkovní

Biosauna je kombinací parní a finské sauny. Je určená všem, kteří nemohou uvedených dvou druhů saun užívat ze zdravotních důvodů, ale je i pro ty, kterým zkrátka příliš vysoká teplota v sauně nevyhovuje. Samozřejmě i saunování v biosauně se pojí s mnohými pozitivními účinky. Nejlépe působí na kardiovaskulární systém a na horní cesty dýchací.

 

Wellness Jeseníky Wellness Jeseníky

 

Unikátní ochlazovací jezírko přímo v lese

Máme pro vás zcela netradiční ochlazení po terapii v našich saunách. Ochladíte se přímo v lese vodou z horské bystřiny. Čistá voda a čistý lesní vzduch zaručí skutečnou obnovu těla i duše.

 

Wellness Jeseníky

Wellness v Jeseníkách

 

Infra sauna vnitřní

Infračervené záření proniká až ke tkáním a má mnoho blahodárných účinků, např. pomáhá při hubnutí a od celulitidy, zlepšuje pleť, imunitu i celkovou psychiku.
Na rozdíl od běžné sauny se v infrasauně neohřívá vzduch, takže do ní mohou i ti, co špatně snáší horko.

Infra sauna v hotelu Kamzík Wellness v Jeseníkách

 

Parní sauna vnitřní

Vysoká vlhkost vzduchu, teplota 40 až 55 °C a k tomu vonná esence, např. mátová, heřmánková nebo levandulová. To je parní lázeň, další z procedur,
která vás dobije energií a zlepší vaši náladu.

Parni sauna v hotelu Kamzik Parni sauna v hotelu Kamzik

 

Whirlpool s barevnou terapií

V hydro masážní vířivé vaně od renomované značky Jacuzzi uvolníte nejen tělo, ale i mysl. Místnost s vířivkou je totiž vybavená světly, které vytváří měnící se barevné efekty. Takže se necháte masírovat podvodními proudy a ještě na vás bude působit příjemná barevná terapie.

Relax v hotelu Kamzík Wellness v Jeseníkách

 

Hydromasážní vany venkovní

V našich dvou venkovních hydromasážních vanách nejen uvolníte tělo, ale nečerpáte do plic čerstvý vzduch. Jsou k dispozici ve venkovní části s výhledem na les.

Wellness v Jeseníkách Wellness Jeseníky

 

Masáže

Svůj wellness pobyt v Kamzíku si můžete zpestřit masážemi: celkovými nebo částečnými zad, šíje, nohou, chodidel či rukou.
Pokud vás trápí bolesti hlavy způsobené páteří, pomůže protimigrenová masáž hlavy a šíje.

Nově máme pro Vás široký výběr masáží za skvělé ceny

 

Masáže v Jeseníkách Masáže v hotelu Kamzík

 


Po procedurách se můžete natáhnout na lehátku v malé vnitřní odpočívárně nebo lépe ve velké venkovní prosklené odpočívárně s výhledem na les.

 

Odpočinková zóna 

Úžasné prostory odpočinkové zóny s výhledem do lesa Vás nadchnou k relaxaci.
Přes léto je otevřena také venkovní terasa se slunečníky u bazénu.

Wellness Jeseníky Wellness v Jeseníkách

 Tip pro rodiče: vířivka u bazénu

Ti, co preferují hotel s vířivkou, určitě ocení, že v Kamzíku jsou hned dvě – kromě velké Jacuzzi vany najdete ještě jednu menší vířivku přímo vedle bazénu.
To určitě uvítají rodiče, kteří odtud mohou dozorovat koupající se děti.

Bazén v Jeseníkách wellness v Jeseníkách

 

 

Rezervovat pobyt