Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Zajděte si na příjemnou masáž, nechte tělo odpočívat v infrasauně nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku určitě ocení naší posilovnu nebo tělocvičnu. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský koutek, kde mohou hrát videohry a bavit se. V okolí je také řada běžkařských tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se u nás!

Pokud hledáte ubytování v Jeseníkách, v hotelu Kamzík naleznete vše, co hledáte.

  • 155 lůžek
  • nekuřácké pokoje
  • vlastní sociální zařízení
  • TV a Wi-Fi
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Lyžování

Lyžování v Jeseníkách

Běžkotoulky
Podívejte se na pořad Běžkotoulky, kde jsme účinkovali,
prosinec 2017.


Lyžařská střediska v Karlově pod Pradědem

Lyžařské středisko Ski aréna Karlov v Karlově pod Pradědem patří mezi největší a nejnavštěvovanější střediska v Jeseníkách. 
Oceníte 12 km sjezdovek dostupných na jeden skipas. V provozu jsou např. 3 sedačkové lanovky, 4 vleky, celkem 17 sjezdovek všech obtížností od mírných
až po závodní.
Nová rodinná sjezdovka nabízí přes 1400 m pohodového lyžování. 
4 sedačková lanovka Karlovský Express s bublinami.

Vleky mají dostatečnou kapacitu pro rychlé odbavování lyžařů a jsou průběžně zasněžovány. Zimní sezóna je vzhledem k nadmořské výšce 800 m a umělému zasněžování prodloužena do konce měsíce dubna. 

Vzdálenost k lyžařským vlekům 650 - 2000 m od hotelu. K dispozici velká parkoviště těsně u sjezdovek, půjčovna lyží, servis, lyžařské školy pro děti i dospělé, občerstvení v blízkosti sjezdovek.

  • večerního lyžování, umělé zasněžování
  • možnost využití skibusů pro návštěvu sjezdovek na Pradědu (vlastním autem na parkoviště Hvězda a odtud kyvadlovou dopravou na Ovčárnu - výjezd vždy v celou hodinu, sjezd v polovině hodiny 8 -16 hod)
  • běžecké tratě Jeseníky ( udržováno ca 70 km tratí pro běžky) i turistické trasy přímo od hotelu
  • úschovna lyží v hotelu

Více o sjezdovkách v Jeseníkách si přečtěte zde.

Výuka lyžování v Jeseníkách