Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání.

 
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Ubytování

Ubytování Karlov Jeseníky

 

Ubytování Jeseníky

Pokoj Comfort v hotelu Kamzík Ubytování v Jeseníkách Ubytování v Jeseníkách

 

Rezervovat pokoj


Chcete navštívit Jeseníky? Hotel Kamzík, obklopen přírodou CHKO Jeseníky, nabízí ubytování v Karlově pod Pradědem a zároveň kvalitní služby:

  • pohodlné pokoje, některé s možností přistýlky, na kterou Vám dle přání přidáme ortopedickou matraci,

  • využití hotelového bazénu a malého whirlpool v ceně ubytování,

  • wellness centrum vnitřní a venkovní část,

  • sportoviště

  • vyžití pro děti za každého počasí.


Patříme mezi lokality vyhovující kvalitou ovzduší pro konání ozdravných pobytů.

Kapacita hotelu Kamzík je 65 pokojů, celkem 210 lůžek. Je vhodný nejen pro páry a rodinné dovolené, ale i pro skupiny jako firemní pobyty, teambuildingové akce a školení. Přečtěte si naše reference.

Prohlédněte si naši fotogalerii.

 

Ubytování pokojích s oficiální certifikací   Ubytování na horách v Jeseníkách   zahrnuje vždy polopenzi (snídani a večeři), kterou podáváme v naší restauraci formou bufetu včetně nápojů.

Přijeďte si užít příjemný pobyt na horách.

 

Rezervovat pokoj