Hotel Kamzík

Navštivte hotel Kamzík, který leží v malebné krajině CHKO Jeseníky v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek. Jak v zimě, tak v létě tu tedy zažijte spoustu zábavy a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání.

 
Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Ubytování

Ubytování Karlov

Ubytování Jeseníky

Ubytování Jeseníky Ubytování v hotelu Kamzík Ubytování Jeseníky

Chcete se ubytovat v Jeseníkách? Hotel Kamzík nabízí nově zrekonstruované ubytování v krásném prostředí Karlova pod Pradědem.
Hotel je obklopen magickou přírodou CHKO Jeseníky a nabídne Vám nadstandardní ubytování se spoustou služeb pro Vaše maximální pohodlí:

nové, krásné, zrekonstruované pokoje, některé nově s možností přistýlky,

využití hotelového bazénu a malého whirlpool v ceně ubytování,

nový wellness komplex vnitřní část a nová venkovní část s výhledem na přilehlý les,

nejrozsáhlejší sportovní zázemí.

Kapacita hotelu Kamzík je 65 pokojů, celkem 210 lůžek.
Je proto vhodný nejen pro páry a rodinné dovolené, ale i pro skupiny jako firemní pobyty, teambuildingové akce a školení. Přečtěte si naše reference.
Patříme mezi lokality vyhovující kvalitou ovzduší pro konání ozdravných pobytů.

Máme pro Vás:

15 nadstandardních pokojů s úžasným výhledem, pokoje nabízíme také pod názvem Nadstandard - dvoulůžkové s možností přistýlky,

48 standardních pokojů s balkonem nebo bez balkonu - dvoulůžkové, třílůžkové s možností jedné přistýlky a čtyřlůžkové, jeden pokoj pětilůžkový,

2 nadstandardní apartmány: dvoulůžkový s možností 3 přistýlek (pro max 5 osob) a pětilůžkový s možností dvou přistýlek (pro max 7 osob).

 

Objednejte si pokoj a přijeďte si užít nadstandardní ubytování v prostředí Karlova pod Pradědem.

Rezervovat pokoj