Hotel Kamzík

Come to visit our hotel Kamzik placed in a beautiful scenery of Jeseniky mountains, just steps away from the many ski slopes and hiking trails. Relax and enjoy yourself in any season and breathe fresh mountain air.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Jídelna a bar

Ochutnejte výtečnou kuchyni, kterou podáváme formou bufetu, nebo poseďte v našem baru. Můžete se připojit k hotelové wifi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené i pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se
u nás

Hledáte pohodlné a klidné ubytování v Jeseníkách a přitom se nechcete nudit? V hotelu Kamzík splníme vaše přání. Vyberte si pokoj typu Classic, Comfort, Superior nebo jeden ze dvou rodinných pokojů.

Česky English Deutsch Polski

Search

Breadcrumb navigation

Hotel Kamzík > Accommodation and services

Ubytování a služby

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, samostatná koupelna se sprchou a umyvadlem, balkon a malá vstupní hala.

Jeden čtyřlůžkový pokoj se samostatnou koupelnou a samostatným WC a malou vstupní halou, dvě apartmá.

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. 

 

Ubytovani Jeseniky Ubytovani v Jeseníkách

Apartman Jeseniky

      

Naši hosté mohou navíc využívat následující služby

Vynikající domácí kuchyně s možností polopenze nebo plné penze.

Parkování na uzavřeném hotelovém parkovišti.

Po celý rok si můžete užít koupání v hotelovém bazénu po celý rok. Vedle bazénu máme malou vířivku a poblíž nového wellness centra.

V letních měsících je na střeše hotelu umístěn tenisový kurt a horolezecké centrum s dětským hřištěm.

Pokoje pro pobyt s domácími mazlíčky (po předchozí domluvě, pouze malá plemena psů).

 

hotel jeseniky

Restaurace hotel Kamzík hotel v jesenikach