Hotel Kamzík

Come to visit our hotel Kamzik placed in a beautiful scenery of Jeseniky mountains, just steps away from the many ski slopes and hiking trails. Relax and enjoy yourself in any season and breathe fresh mountain air.

Relax

Zázemí hotelu poskytuje široké možnosti pro relaxaci. Dopřejte tělu wellness služby, zajděte si na příjemnou masáž nebo si zaplavte ve vyhřívaném krytém bazénu přímo v hotelu.

Sport

Milovníci aktivního odpočinku ocení naši profesionální posilovnu nebo velkou tělocvičnu. V okolí najdete řadu běžeckých tras, pěších turistických cest i cyklostezek, po kterých se můžete vydat. Přilehlá Ski aréna Karlov zajistí kvalitní sjezdové lyžování.

Restaurace a bar

Ochutnejte také naší výtečnou kuchyni nebo poseďte v našem baru. V baru i restauraci se můžete připojit k hotelové Wi-Fi. Zázemí hotelu Kamzík je jako stvořené pro firemní akce, konference a eventy.

Ubytujte se u nás!

Hledáte ubytování v Jeseníkách? V hotelu Kamzík naleznete vše, co hledáte.

Česky English Deutsch Polski

Search

Breadcrumb navigation

Hotel Kamzík > Restaurant

Restaurace, bar a salonky

Hotel Kamzík Mountain Restaurant - Stravování

 

Hotelová restaurace nabízí vynikající kuchyni s možností objednání polopenze nebo plné penze. Hosté mají také denní bar.

Pro školení, rodinné oslavy a firemní akce je k dispozici prostor pro 20, 50, 80 a 100 míst pro všechny hotelové služby.
Poskytujeme další služby, jako je hudba a zábava.

 

Restaurace hotel Kamzík

Restaurace hotel Kamzík Restaurace hotel Kamzík

 

Hotel Kamzík v Jeseníkách

Restaurace v Jeseníkách Hotel Kamzík v Jeseníkách